Wymiana rampy w skateparku
Ważna informacja dla wszystkich użytkowników skateparku!
Rusza wymiana rampy! Stary element przechodzi na zasłużoną emeryturę, a w jego miejsce wskakuje nowa konstrukcja.
Prace rozpoczną się w tym tygodniu i potrwają do 19 maja. Rampa w tym okresie będzie całkowicie wyłączona z użytku.
Ważne! Na terenie obiektu mogą pojawić się ekipy montażowe i sprzęt, więc korzystanie z pozostałych przeszkód będzie utrudnione.
Prosimy o wyrozumiałość i zachowanie ostrożności w strefie robót. Widzimy się na nowej rampie już za kilka dni!