GRAND PRIX AMATORÓW NA SZOSIE "Rowerem Przez Polskę"

W pierwszą sobotę po Wielkanocy zapraszamy na III już rajd w tegorocznym GRAND PRIX AMATORÓW NA SZOSIE "Rowerem Przez Polskę"! Etap świętokrzyski zostanie rozegrany w zupełnie premierowej lokalizacji, a Gospodarzem będzie pełne pozytywnie zakręconych kolarzy Miasto Jędrzejów    

Mając na uwadze początek sezonu zaprezentujemy Wam łagodniejsze oblicze województwa, które przeważnie kojarzone jest z dość wymagającymi trasami. Zaczniemy niemal płaściuteńko, w kierunku północno-zachodnim, gdzie malownicze łąki i lasy raz po raz urozmaicane są tradycyjną zabudową oraz stawami pełnymi ryb, kaczek czy innego ptactwa. Bardzo przyzwoitej jakości boczne drogi niemal wolne są od samochodów, co dodatkowo ułatwi wprowadzenie w znakomity rytm  

 

więcej informacji:

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
wydarzenia