Uroczystość poświęcona Narodowemu Dniu Zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego.

W Parku Miejskim przy ulicy Barbary w Jędrzejowie przy pomniku płk. Kazimierza Zenktelera odbyła się uroczystość poświęcona Narodowemu Dniu Zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego.

W programie uroczystości był między innymi apel pamięci i złożenie wiązanek kwiatów. Oprócz samorządowców w uroczystości wzięli udział mieszkańcy Jędrzejowa.

źródło: telewizja świętokrzyska

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności