SIMSMS - Nabór dodatkowy

Nabór_SIM_(002)_plakat

Uprzejmie informujemy, iż nabór uzupełniający wniosków dotyczących najmu lokali mieszkalnych znajdujących się w budynkach zlokalizowanych w Jędrzejowie budowanych w ramach inwestycji realizowanej przez SIM SMS Sp. z o.o. z siedzibą w Jędrzejowie, zgodnie z informacją przekazaną przez Spółkę rozpocznie się w dniu 16 marca 2026r.

Wnioski należy składać w terminie od dnia 16 marca 2026r. do dnia 3 kwietnia 2026r. (decyduje data wpływu do urzędu):

  1.  w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Jędrzejowie ul. 11 Listopada 33a, 28-300 Jędrzejów w godzinach pracy urzędu (osobiście lub pocztą). Dokumenty należy umieścić w zamkniętej kopercie, na której winno znajdować się imię i nazwisko wnioskodawcy oraz dopisek 
    „Nabór wniosków o zawarcie umowy najmu lokalu mieszkalnego – inwestycja SIM SMS Sp. z o.o.”;
  2. przesłać usługą rejestrowanego doręczenia elektronicznego e-Doręczenia  (AE:PL-53065-14697-GHIVH-32) -  opatrzone podpisem elektronicznym.
     

Rozpatrzone zostaną jedynie wnioski złożone w terminie wskazanym w ogłoszeniu o naborze. Osoba ubiegająca się o zawarcie umowy najmu (wnioskodawca) wraz osobami zgłoszonymi do wspólnego zamieszkania tworzą jedno gospodarstwo domowe i mogą złożyć tylko jeden wniosek o zawarcie umowy najmu.

 

Szczegóły naboru znajdują się - tutaj

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności