37. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków

Już w dniach 1 – 4 lipca br. na trasie z Łodzi do Jaworzna będziemy mogli oglądać zmagania uczestników 37. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków. 

Ponad 150 osobowy Peleton będzie gościł w województwach: Łódzkim, Świętokrzyskim Śląskim i Małopolskim. 

 

Wyścig gości na terenie Jędrzejowa będziemy w dniu 3 lipca z 4 etapem na trasie z Jędrzejowa do Sosnowca oraz w dniu 4 lipca z 5 etapem na trasie z Nowin do Jaworzna. 

 

Policja zamykać będzie trasę na około 20 - 30 minut przed planowanym przejazdem kolarzy.

Wiąże się to z pewnymi utrudnieniami w ruchu -  policja zamykać będzie trasę na około 20 - 30 minut przed planowanym przejazdem kolarzy.

 

Zapraszamy do zapoznania się przebiegiem etapów, które dostępne są na naszej stronie: www.wyscig.com.pl

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia i niedogodności .

Zapraszamy do Kibicowania

plakat_2026_v17 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności