37. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków
Już w dniach 1 – 4 lipca br. na trasie z Łodzi do Jaworzna będziemy mogli oglądać zmagania uczestników 37. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków.
Ponad 150 osobowy Peleton będzie gościł w województwach: Łódzkim, Świętokrzyskim Śląskim i Małopolskim.
Wyścig gości na terenie Jędrzejowa będziemy w dniu 3 lipca z 4 etapem na trasie z Jędrzejowa do Sosnowca oraz w dniu 4 lipca z 5 etapem na trasie z Nowin do Jaworzna.
Policja zamykać będzie trasę na około 20 - 30 minut przed planowanym przejazdem kolarzy.
Wiąże się to z pewnymi utrudnieniami w ruchu - policja zamykać będzie trasę na około 20 - 30 minut przed planowanym przejazdem kolarzy.
Zapraszamy do zapoznania się przebiegiem etapów, które dostępne są na naszej stronie: www.wyscig.com.pl
Przepraszamy za wszelkie utrudnienia i niedogodności .
Zapraszamy do Kibicowania